• Pts - Cum: 09.00 - 18.00
  • Hemen Arayın: +905315838346

Hakkımda

Herkese merhaba, ben Umut Furkan Çıtak.

2014 yılında İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih bölümünden, 2015 yılında ise İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Klasik Arkeoloji yan dal programından mezun oldum.

Sektörle tanışmam, 2016-2017 yılları arasında Türkiye’nin en önemli kültür dergilerinden biri olan Aktüel Arkeoloji Dergisinde Sosyal Medya ve Web Sitesi İçerik Sorumlusu/Editörü olarak çalışmaya başladığım sürede oldu. Bu iş tecrübem süreci boyunca dijital pazarlama ve sosyal medya pazarlamasına olan ilgim daha da arttı ve kendimi bu alanda geliştirmeye başladım. 2018 yılında Creaturk Interactive Reklam Ajansında Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldım. Sosyal medyalarını yönettiğim 8 şirket arasında YTONG, Electrolux, Immergas ve Türk Nippon Sigorta gibi markalar da bulunmaktaydı. 2019-2020 yılları arasında tekrardan Aktüel Arkeoloji Dergisinde, Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı olarak çalıştım. Bu sürede firmanın tüm dijital kanallarını aktif olarak yönettim.

İş tecrübem süresince Dijital Pazarlama alanında kendimi sürekli geliştirmeye çalışıyorum. Bunun için ilk olarak Google Dijital Atölye, İstanbul İşletme Enstitüsü Dijital Pazarlama Eğitimi, İstanbul İşletme Enstitüsü Sosyal Medya Uzmanlığı eğitimlerini aldım. Devamında yine İstanbul İşletme Enstitüsünden SEO ve Google Adwords eğitimlerini tamamladım. Google Analytics gibi çeşitli sertifikalar edindim. Bunun dışında sektörün önde gelen profesyonellerini online ortamda sık sık takip etmeye ve düzenlenen organizasyonlara katılmaya çalışıyorum. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi’nde 2 yıllık Marka İletişimi bölümünü okuyorum.

Danışmanınızla Tanışın

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı Umut Furkan Çıtak ile tanışın, dijitalde başarıyı yakalayın!

Umut Furkan Çıtak
Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı

Umut Furkan Çıtak

Referanslar

Kısa sürede, büyük işler başardık! 10'dan fazla müşterimizin dijital pazarlama hizmetleri kapsamında; sosyal medya yönetimini, online reklamlarını, SEO düzeltilerini, Wordpress kurulumlarını, içerik yönetimini ve daha fazlasını gerçekleştirdik.